Dzienne archiwum: 21 lipca, 2020

PIKNIK INTEGRACYJNY

W przepięknym Dworku w miejscowości Chojnowo w sobotnie popołudnie 18 lipca odbył się piknik integracyjny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Celem wydarzenia był rozwój i zwiększenie świadomości społecznej dotyczące osób niepełnosprawnych.
Odbyło się wiele konkurencji i zabaw np. taneczny pociąg, zabawy z chustą animacyjną, zawody sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z masami sensorycznymi, pudełko z rozmaitościami, robienie wisiorków z gliny samoutwardzalnej, robienie zdjęć w fotobudce i malowanie na folii. Bardzo ciekawy okazał się domek sensoryczny. Ten wyjątkowy produkt stanowi szczególne miejsce dedykowane zajęciom opartym przede wszystkim na efektywnej integracji sensorycznej.
Po zabawach i zmaganiach sprawnościowych wszyscy zasiedli przy wspólnym ognisku aby upiec kiełbaski oraz skosztować innych smakołyków.
Impreza przyciągnęła wielu gości, którzy włączyli się do wspólnej zabawy.
Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji pikniku

Spółdzielnia Socjalna Kostka
Bartosz Gnojewski
Joanna Węglicka