Dzienne archiwum: 29 września, 2022

Wraz z nadejściem jesieni w naszej szkole odbyły się wyjątkowe, jesienne warsztaty kreatywne z udziałem rodziców ????????????????????? Celem warsztatów było pokazanie, że z wykorzystaniem wielobarwnych liści i szerokiej gamy jesiennych darów można tworzyć niezwykłe dekoracje i ozdoby.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA ☺️???? Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania gościliśmy w szkole pisarza- pana Jacka Duczmalewskiego, który przeczytał nam swoją książkę pt. „Opowieść rodzinna. Wyprawa do lasu”. Z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy niezwykłej historii z życia pewnej rodziny. Opowieść dostarczyła wszystkim wielu refleksji i przemyśleń. Bardzo chętnie rozmawialiśmy z autorem o jego życiu prywatnym, pasjach i zainteresowaniach. Wszyscy otrzymaliśmy na pamiątkę książki z miłą dedykacją i autografem naszego gościa. To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci. ☺️☺️? Zachęcamy do głośnego czytania codziennie, ponieważ rozwija słownictwo, doskonali umiejętność mówienia oraz rozwija wyobraźnię i pamięć, a przede wszystkim wzmacnia więź między dorosłym a dzieckiem. ????‍?‍??‍?‍??‍?

wrzesień 2022